Cadeauspecificaties
Meer informatie over de fotochocolaatjes:
Aantal: 50 stuks
Chocolade: een laagje witte- en melkchocolade
Afmetingen blokjes: 2,5 x 2,5 x 1,2 cm
Afmetingen blister: 4,2 x 4,2 x 2 cm
Personalisatie: bedrukt met foto of logo
Bedrukking: eetbare print in full colour
Handig om te weten: Bij temperaturen boven de 25°C raden we aan om een koelelement toe te voegen aan je bestelling. Het koelelement wordt in de winkelmand aangeboden.
Bewaaradvies: Na ontvangst 10 weken houdbaar mits koel en donker bewaard bij 14-18 °C.
Allergie informatie: bevat soja, melk en kan sporen van noten en gluten bevatten.
Ingrediënten
suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator (sojalecithine), natuurlijk vanille aroma. Opdruk: water, gemodificeerd maiszetmeel E1422, maiszetmeel, visgelatine, bamboevezels, zonnebloem lecithine, zuurteregelaar E330, bevochtigingsmiddel E422, coating: E904, emulgator: E322, E414, E432, E433, E435, E460i, E475, honing, kleurstoffen: E102, E110, E122, E133, E151.
De allerlekkerste chocolaatjes met foto of logo om uit te delen
Liefde gaat door de maag! Of het nu je vrienden, familieleden of zelfs collega's zijn, iedereen wordt blij van een chocoladecadeau. Daarom zijn deze 50 unieke fotochocolaatjes perfect. Jij ontwerpt ze namelijk zelf met een foto, tekst of logo. Lastig uitdelen zou je zeggen, maar daar hebben we over nagedacht! De chocolaatjes met foto worden namelijk per stuk in een plastic blistertje verpakt. Superleuk voor een verjaardag, als bedankje of als merchandise tijdens een beurs of evenement.
De chocoladeblokjes zijn gemaakt van een overheerlijk laagje witte en melkchocolade. Deze chocolaatjes worden individueel bedrukt met jouw ontwerp in full colour en met een eetbare print. En hadden we al verteld dat de Callebaut chocolade ambachtelijk bereid is? Daar scoor je zeker weten punten mee. De chocobonbons worden per 50 stuks geleverd. Wil je nu graag andere aantallen bestellen, neem dan even contact op met onze zakelijke afdeling voor een persoonlijke offerte.
Reviews
4 beoordelingen
Mooi!
M. • 26-02-2022
Aanrader voor anderen
Rosita • 07-07-2021
Het zag er mooi en verzorgd uit.
Gerard • 13-09-2020
ik moet nog proeven feest pas op 14 oktober ben benieuwd in elk geval leuk, duidelijke en origineel
krista • 01-10-2018
Zakelijk cadeau?
Interesse in het bestellen van grotere aantallen, meer dan 10 stuks, van dit cadeau? Vul dan het formulier aan de rechterkant in en ontvang binnen uiterlijk 24 uur een offerte. We zijn direct bereikbaar via b2b@yoursurprise.nl en op werkdagen telefonisch van 08.30 - 17.00 uur.