
Cocktail borrelpakket met gegraveerde glazen
Cadeauspecificaties
Inhoud: drie kant-en-klare cocktails (caribbean espresso rumtini, roasted pineapple rum punch, toasted coconut colada), twee gepersonaliseerde glazen, vier rvs rietjes, ijsblokjeshouder
Afmetingen pakket: 39 x 30 x 11,5 cm
Meer informatie over het cocktailglas:
Aantal: 2 stuks
Doorsnede: 7,7 cm
Hoogte: 15,4 cm
Inhoud: 41,4 cl
Personalisatie: met naam
Bewerking: hoogwaardige lasergravure
Kleur gravure: wit, het resultaat wijkt dus iets af van de productfoto
Extra: de glazen zijn los van elkaar te personaliseren en ook nog eens vaatwasserbestendig
Meer informatie over de rum:
Naam: Bacardi Roasted pineapple rum punch
Inhoud: 200 ml
Land van herkomst: Caraïben
Alcoholpercentage: 12,5%
Karakter: een heerlijke punch met overheersende toetsen van rijpe ananas. Zacht en mooi rond van smaak
Naam: Bacardi Caribbean espresso rumtini
Inhoud: 200 ml
Land van herkomst: Caraïben
Alcoholpercentage: 12,5%
Karakter: aroma's van kolanoot en vanille met de frisheid van een ijskoffie, donkere chocolade en een zweem van Bacardi's gerijpte rum. Heerlijk zacht en vlot drinkbaar
Naam: Bacardi Toasted coconut colada
Inhoud: 200 ml
Land van herkomst: Caraïben
Alcoholpercentage: 12,5%
Karakter: een aroma van geroosterde kokosnoot en tropisch fruit met een nazinderende geroosterde smaak en een toets van dulce de leche. Heerlijk smakelijk met een warme rumafdronk
Verras een cocktailkoning of -koningin met dit cocktailpakket
Twee mooie, robuuste cocktailglazen personaliseer je met een naam, zodat proosten nog leuker wordt. Deze wordt met zorg in ons cadeau-atelier op beide glazen gegraveerd. Of je kiest voor een andere naam op het tweede glas, dat kan natuurlijk ook.
Naast de gepersonaliseerde glazen vind je drie cocktails van Bacardi, vier duurzame roestvrijstalen rietjes inclusief schoonmaker en een ijsblokjesvorm in het pakket. Binnen een handomdraai staat die heerlijke cocktail op tafel! En zijn de flesjes op? Dan kun je pas echt creatief aan de slag. Maak je een daiquiri, sex on the beach of toch een mojito? Kiezen hoeft helemaal niet, fabriceer ze gewoon allemaal een keertje. Proost!
Bekijk al onze unieke gepersonaliseerde cadeaupakketten. Geef je dit verrassende cocktailpakket dit jaar als relatiegeschenk? Neem dan contact op met onze zakelijke afdeling voor een passende offerte via het contactformulier onderaan deze pagina.
Reviews
56 beoordelingen (3 reacties)
Marlo • 16-08-2023
Mooi product en nette gravering. Vooral snelle service.
Patricia • 26-11-2022
Heel blij .
Southatinie • 14-11-2022
Supermooi, precies zoals het op de voorbeeld te zien was!
Zakelijk cadeau?
Interesse in het bestellen van grotere aantallen, meer dan 10 stuks, van dit cadeau? Vul dan het formulier aan de rechterkant in en ontvang binnen uiterlijk 24 uur een offerte. We zijn direct bereikbaar via b2b@yoursurprise.nl en op werkdagen telefonisch van 08.30 - 17.00 uur.